English
Domů
Dusík
Domů

Vítejte na stránkách N2.cz

Vítame všechny, kteří k nám zavítali. Tyto stránky slouží k prezentaci naší rodiny Šebestíkových, kterou v současné době tvoří Lenka s Jardou.

V horní části stránky se nachází rozcestník, který vede k jednotlivým tématům. Můžete tu najít, jak naše osobní stránky tak i ty tykajicí se naší profese, včetně užitečných programků, které napsal Jarda. Peptidová Kalkulačka, která je jedním z nich a která slouží k výpočtu fyzikálně-chemických vlastností peptidů a jejich konjugátů, je dostupná jako samostatná položka v menu.

Pro zvědavce, proč zrovna N2.cz tu následuje krátké vysvětlení. Chtěli jsme jednoduchou doménu, kterou si může každý snadno zapamatovat. Protože se oba zabýváme chemií, požadovali jsme, aby i jméno naší domény bylo nějak spojeno s chemií. Naším cílem je však také prezentovat věci pro laickou veřejnost, proto jsme hledali obecně známou chemikálii. Vybrali jsme si dvouatomovou molekulu dusíku s chemickým vzorcem N2. Jelikož jsme oba češi a doména n2.cz byla stále volná, tak jsme ji zabrali. Chcete-li se dovědět něco o chemii dusiku, klikněte na tlačítko v levém sloupci.

Stránka byla navštívená counter, od 10/Ledna/2009; dočastně ve výstavbě. Optimalizováno pro prohlížeč Mozilla-Firefox s rozlišením obrazovky 1024 x 768 bodů.